+420 735 763 753 kevlar@centrum.cz

Kdo jsem

Odborný poradce pro spoření do drahých kovů

Kdo jsem

specializace

Jsem certifikovaný poradce pro spoření do drahých kovů

Zájem o drahé kovy mám již od mládí. Někteří lidé je mají tzv. zabudovány v genech a já jsem na tom stejně. Všichni, kdo se zajímají o drahé kovy, tak si možná přečetli několik zajímavých knih. Pokud mohu jmenovat alespoň některá vydání z posledních let, tak to jsou např. “Investujte do zlata a stříbra (Michael Maloney)“, “Velký pád (James Rickards)“, “Vzestup peněz (Niall Ferguson)“, “Den, kdy došly prachy (Milan Vodička)“, “Peníze a zlato (Zbyněk Revenda)“, “Zlato, minulé a pravé budoucí peníze (Nathan Lewis“) nebo “Svoboda jménem zlato (Hans J. Bocker)“. Na webu lze shlédnout seriály, jako jsou např. Skryté tajemství peněz, Peníze jako dluh, 1929 Velký krach a další.

Zájem o drahé kovy, investování a zvědavost byly hlavní důvody, proč jsem se rozhodl přijmout nabídku podnikat ve společnosti Golden Gate CZ, a.s., ke které jsem se připojil ve druhé polovině roku 2018. Následně jsem absolvoval vzdělávací školení zakončené certifikací. I v následujících obdobích své znalosti prohlubuji na vzdělávacích akcích a samostudiem.

V současnosti jsou investice do drahých kovů téměř jedinou možností, jak čelit budoucím problémům. Drahé kovy uchovávají hodnotu “peněz“ a nemají riziko protistrany.

Na závěr mohu jen dodat, že hlavním mottem naší společnosti je vždy jednat v zájmu našich klientů, vzdělávat je a tím přispět k tomu, aby se s nadcházejícími ekonomickými problémy mohl úspěšně vypořádat co největší počet obyvatel České republiky. Tím společnost Golden Gate CZ, a.s. významně přispěje ke stabilitě majetkových poměrů spoluobčanů a naváže na myšlenku Tomáše Bati, který pronesl: “Není možné být šťastný mezi nešťastnými“.

Co dělám

Stříbro

Stříbro lze charakterizovat podobně jako zlato – oba drahé kovy jsou považovány za dlouhodobé uchovatele hodnoty a zajištění proti inflaci. Stříbro je druhou nejpoužívanější komoditou vůbec.

ZJISTIT VÍCE

Aktuální vývoj kurzu stříbra

Zlato

Zlato je v naší kultuře zakotveno velmi pevně. Po dlouhá tisíciletí zůstalo tím nejspolehlivějším ochráncem před nejistou budoucností. Zlato bylo mezi prvními kovy, které lidé začali těžit.

ZJISTIT VÍCE

Aktuální vývoj kurzu zlata

Vybudujte si rezervu, diverzifikujte finanční portfolio

Spoření do drahých kovů

Kontakt

Kde mě najdete

Seznam našich kanceláří naleznete v kontaktech.

telefon

+420 735 763 753

E-MAIL

kevlar@centrum.cz